TEKNE TURU

Bodruma özgü tekneler ile Bodrum limanından başlayan turumuz eşsiz turkuaz koyları gezmek için en iyi fırsat. Yüzme molası için Karaada, Poyraz adası, Akvaryum Koyu, Tavşan Burnu gibi birbirinden güzel yerleri ziyaret ediyoruz. İsterseniz köpük partisi isterseniz relax tur seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

AQUAPARK TURU

Türkiye’nin en büyük su parklarında olan Bodrum Aquapark sizlere sınırsız eğlence sunuyor. Kamikaze, dalga havuzu, tembel nehir sizi bekleyen aktivitelerden sadece birkaçı

DALYAN

Yerel teknelerle dünyaca ünlü ve nesli koruma altına alınmış olan caretta-caretta kaplumbağalarını görebilmek için İztuzu plajına götürüyoruz. Tabi ki kaya mezarlarının muhteşem manzarasında.  Gezi rotamızdaki kükürtlü çamur banyosunun kırışıklığı azalttığı söylenir.

DIVING

Gemi batığı, uçak batığı veya resiflere yapacağınız bu macera yolculuğunuzda, ekipmanlar tarafımızdan sağlanmaktadır. Non-diver olarak tura katılan misafirler dalış dışında tüm servislerinden yararlanabilirler.

EFES

Efes harabelerinden de dev bir antik tiyatro görebilir, Celsus kütüphanesinin önünde fotoğraf çekebilir, sayısız heykeller görebilirsiniz.

Efes antik kentinin üst kapısından geçilerek çıkılan Meryem Ana ören yeri, Hristiyanlar için hac yeridir. Bugüne kadar papalar tarafından da ziyaret edilmişliği vardır.

PAMUKKALE

Tabiat harikası olan Pamukkale, dünyanın en eski termal şehirlerindendir. Antik Cleopatra havuzu Pamukkale’nin simgelerindendir. Yılda binlerce kişinin ziyaret ettiği bu havuz, birçok hastalığa iyi gelmektedir.

HAMAM

Hamam Osmanlı döneminden günümüze kadar gelen 1000 yıllık bir Türk geleneğidir. Bu aktivite  cildinize canlılık, sağlık ve parlaklık kazandıracak.

Çeşitli spa masajları, güzellik ve bakım hizmetleri stersinizi azaltacak ve cildinize nefes aldıracak.

KALE-MOZOLE TURU

Saint-John şövalyelerinin Mausoleum’un taşlarından inşa ettiği bodrum kalesi içinde Türkiyenin tek sualtı arkeoloji müzesi olan Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesini ziyaret edebilirsiniz.

Kral mousolos adına karısı ve kız kardeşi olan Artemisia tarafından yaptırılan Mausoleion dünyanın 7 harikasından biridir. Bodrum’un simgesi mozole’ye ait birçok heykel ve tarihi eserler, günümüzde ingiltere’deki British Museum’da sergilenmektedir.

EFES – PAMUKKALE

Hem Efes hem de Pamukkale turlarımızın bir paket olarak sunulduğu 2 günlük konaklamalı bir turdur.

KOS

Eski adı İstanköy olan Kos Yunanistan’ın en çok ziyaretçi çeken adalarından biridir. Tıbbın babası Hipokrat’ın doğduğu yer olan ve eski zamanlarda insanların şifa bulmak için gittikleri bu ada birçok arkeolojik yapı, değişik mimarisi ve masmavi deniziyle sizi bekliyor. Sadece yirmi dakikalık bir hızlı katamaran yolculuğu ile ulaşabilirsiniz. Shegen vizesi ile günübirlik ziyaret etmek için mükemmel bir fırsat.

JEEP SAFARİ

Profesyonel sürücüler eşliğindeki bu off-road macerasında Bodrum’un saklı güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Bodrumun dağ köylerinde vereceğimiz molada Egenin yöresel yemeklerinden tadabilirsiniz.

FISHING

Torba koyundan başlayan turda eğer balık yakalarsanız öğle yemeğinde yakaladığınız balığı yiyebilir ve ya yanınızda da götürebilirsiniz. Tüm ekipmanlar tarafımızdan sağlanmaktadır.

DOLPHINPARK

Yunuslarla yüzebilir veya onları sevip besleyebilir, fotoğraf çektirebilirsiniz. Aynı zamanda yunuslar tarafından sergilenen şovuda izleyebilirsiniz.

CATAMARAN

Gece hayatı dendiğinde akla gelen Bodrumun 1500 kişi kapasitesine sahip yüzen diskosu Catamaran’a mutlaka göz atmalısınız. Ünlü DJ’ler ve muhteşem dans şovları sizleri bekliyor.

RODOS

Tarih de birçok medeniyete ev sahipliği yapan Rodos Yunanistan’ın en büyük adalarından biridir. Antik tarihi ve plajları ile ünlü bir ada şehrini Schengen vizesi ile günübirlik ziyaret etmek için mükemmel bir fırsat.

 BUGGY – ATV SAFARİ

Adrenalin ve macera dolu bir tur, offroad yollarda unutulmaz bir sürüş keyfi. Tek kişi veya çift olarak katılabileceğiniz turumuzda tozlu ve çamurlu yollarda ormanlık arazide safari keyfi.