TEKNE TURU

Marmarisin eşsiz marina ve liman tanıtımı yapılarak tura başlanır. Dört muhteşem koyumuzu gezdiğimiz bu turumuzda hizmet herşey dahil olarak verilmektedir.

JEEP SAFARİ

İki saatlik off-road sürüşü sırasında konukların su oyunları ve ufak aktivitelerle eğlenceli zaman geçirmeleri sağlanır. Sonrasında kız kumu ziyaret edilir. Burada yüzme ve gezme molası verilir.

RODOS

Tarih de birçok medeniyete ev sahipliği yapan Rodos Yunanistan’ın en büyük adalarından biridir. Antik tarihi ve plajları ile ünlü bir ada şehridir. Shegen vizesi ile günübirlik ziyaret etmek için mükemmel bir fırsat.

TÜRK GECESİ

Geleneksel Türk eğlencelerini ve yemeklerini bir arada bulabileceğiniz unutulmaz bir Marmaris gecesi. Kafkas dansları, halk oyunları ekibi, oryantal dansları ve eğlenceli şovlar akşam yemeğinizde sizlere eşlik edecek.

 BUGGY – ATV SAFARİ

Adrenalin ve macera dolu bir tur, offroad yollarda unutulmaz bir sürüş keyfi. Tek kişi veya çift olarak katılabileceğiniz turumuzda tozlu ve çamurlu yollarda ormanlık arazide safari keyfi.

DOLPHINPARK

Yunuslarla yüzebilir veya onları sevip besleyebilir, fotoğraf çekirebilirsiniz. Aynı zamanda yunuslar tarafından sergilenen şovuda izleyebilirsiniz.

DALYAN

Yerel teknelerle dünyaca ünlü ve nesli koruma altına alınmış olan caretta-caretta kaplumbağalarını görebilmek için İztuzu plajına götürüyoruz. Tabi ki kaya mezarlarının muhteşem manzarasında.  Gezi rotamızdaki kükürtlü çamur banyosunun kırışıklığı azalttığı söylenir.

DIVING

Gemi batığı, uçak batığı veya resiflere yapacağınız bu macera yolculuğunuzda, ekipmanlar tarafımızdan sağlanmaktadır. Non-diver olarak tura katılan misafirler dalış dışında tüm servislerinden yararlanabilirler.

EFES

Efes harabelerinden de dev bir antik tiyatro görebilir, Celsus kütüphanesinin önünde fotoğraf çekebilir, sayısız heykeller görebilirsiniz.

Efes antik kentinin üst kapısından geçilerek çıkılan Meryem Ana ören yeri, Hristiyanlar için hac yeridir. Bugüne kadar papalar tarafından da ziyaret edilmişliği vardır.

PAMUKKALE

Tabiat harikası olan Pamukkale, dünyanın en eski termal şehirlerindendir. Antik Cleopatra havuzu Pamukkale’nin simgelerindendir. Yılda binlerce kişinin ziyaret ettiği bu havuz, birçok hastalığa iyi gelmektedir.

HAMAM

Hamam Osmanlı döneminden günümüze kadar gelen 1000 yıllık bir Türk geleneğidir. Bu aktivite  cildinize canlılık, sağlık ve parlaklık kazandıracak.

Çeşitli spa masajları, güzellik ve bakım hizmetleri stresinizi azaltacak ve cildinize nefes aldıracak.