LABRANDA TMT BODRUM RESORT


LABRANDA TMT Bodrum, 2015 yılında tamamen yenilenmiş, her şey dahil, seçkin bir sahil tesisidir. 32.000 m2’lik bir alana yayılmış olan sahil beldesi, birden fazla havuz, yemek seçeneği ve bir spaya sahiptir.
Tesis, tarihi yerleri, eşsiz doğası ve Ege Denizi’nin masmavi suları ile ünlü Bodrum’un merkezinde ideal bir konuma sahiptir. Kusursuzluğa değer veren misafirlerimiz için Türkiye’deki bu ideal lokasyon, tatillerini sevdikleriyle birlikte keyifle geçirmek için doğru yerdir. LABRANDA TMT Bodrum, Akdeniz tarzında iç mekanlar ve çeşitli binalara dağılmış zarif bir şekilde döşenmiş odalara sahiptir. Yüzme havuzları, su kaydırakları ve çeşitli yerinde boş zaman etkinlikleri için alan gibi çok çeşitli tesisler de mevcuttur.
Dinlendirici bir tatil yapmak isteyenler için La Brise Spa, saf bir zevk ve duyuları canlandıran bir deneyim sunar. Geleneksel Türk hamamı (Hamam), kapalı yüzme havuzu ve masaj gibi geniş spa uygulamaları ile misafirler streslerini atma şansı yakalayacak.
Daha kültürel bir deneyim arıyorsanız, LABRANDA TMT Bodrum ideal bir konuma sahiptir. Dünyanın yedi antik harikasından biri olan Halikarnas Mozolesi ve bir zamanlar Halikarnas antik kentinin bulunduğu yere yakın bir konumdadır. Halikarnas şehri M.Ö. 334 yılında Büyük İskender tarafından kuşatılmış ve 1400’lü yıllarda Şövalyeler Hospitaliers tarafından Halikarnas Mozolesi’ndeki kayalıklardan Bodrum Kalesi inşa edilmiştir. Bu nedenle Bodrum, sadece antik tarihin hayranları için görülmeye değer değil, aynı zamanda birçok gezi imkanına sahip büyüleyici bir kültür şehridir.